fbpx

pramogos


SUSTOKITE, ATSIKVĖPKITE, PASIMĖGAUKITE ŠIA AKIMIRKA, JUK GAMTA – GERIAUSIA PRAMOGA!

Įkvėpti gaivaus oro, klausytis paukščių ir žiogų, romantiškai svajoti valtelėje, šildytis kubile, įkaisti saunoje ir niurktelėti į vandenį, sumerkus kojas į ežerą sėdėti ant terasos krašto ir gerti arbatą – turbūt taip įsivaizduojate tobulą poilsį kaimo sodyboje? Atvykite pas mus ir paverskite šią svajonę realybe!

Tobulam Jūsų poilsiui siūlome atgauti sveikatą mūsų kubile ar saunoje, pliuškentis švariame privačiame paplūdimyje, plaukioti valtele, naudotis lauko kepsnine, tinklinio aikštele bei šokinėti ant batuto. O galbūt mėgstate daryti mankštą, tad ją išbandyti galite ant irklenčių!

Aktyvaus poilsio mėgėjams galime suorganizuoti baidarių žygį Šventosios, Žeimenos ar kitomis upėmis. upe. Dviračių žygių mėgėjų laukia Gražutės regioninio parko dviračių takas.

Žvejai taip pat neliks be laimikio – apylinkės garsėja žuvingais ežerais. Rudeniop svečiams siūlome pasivaikščioti sodybą supančiame šimtamečiame miške – jame gausu grybų ir uogų.

Tiems kas ramų poilsį nori praturtinti kūryba, galime pasiūlyti tapybos užsiėmimą su visomis reikiamomis priemonėmis ir instruktore. SK. Idėja mūsų poilsiautojams siūlo „tapybą kartu“: jos metu akriliniais dažais ant drobės žingsnis po žingsnio visi tapo tą patį piešinį, kurį kiekvienas paverčia unikaliu. Patirtis nereikalinga. Tapyti gali kiekvienas. „Tapyba kartu” – tai ne tik piešimas: tai savo emocijų atpalaidavimas, laiko nuovokos praradimas, terapija ir buvimas kartu. Visos priemonės duodamos, piešinys lieka jums. Organizuojama grupėms nuo 4 asmenų.

Sustokite, atsikvėpkite, pasimėgaukite šia akimirka, juk gamta – geriausia pramoga!